FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM

YEŞİLİN HER TONUNU BARINDIRAN

HUZURLU BİR ORTAM

YEŞİLİN HER TONUNU BARINDIRAN

HUZURLU BİR ORTAM

YEPYENİ
BİR SAYFA!

Semt Bahçekent; mimarisi, sosyal tesisleri, peyzaj alanları, oyun alanları ve mağazalarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve ferah bir yaşam sunmak için estetik ve kullanışlılığı düşünülerek tasarlandı. Emlak Konut güvencesi ve Sur Yapı kalitesiyle tasarlanan bu büyük projede, çocuklarınız güvenli ve modern bir ortamda yetişirken özgürce hareket etmenin ayrıcalığını yaşıyor. Sizlere ise keyifli sosyal olanakların tadını çıkarmak kalıyor.

HEP YENİ
BİR GÜN!

Semt Bahçekent’te yansıma ve süs havuzları, su merdiveni ve köprülerin yanı sıra pergola altı oturma alanları, çocuk oyun alanları, çim aktivite alanları ve yürüyüş yolu da bulunuyor. Sosyal imkânlar arasında fitness salonu, sauna ve üstü açılabilir yüzme havuzu da yer alıyor. Oyun alanlarında çocuklarınızla birlikte siz de çocuk olacak, spor tesislerinde günün yorgunluğunu atarken havuzunda serinlemenin keyfini yaşayacaksınız. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ticari alanların olduğu caddesiyle de hayattan daha çok tat alacaksınız.

HEP YENİ
BİR TAZELİK!

Yeşilin bin bir tonuyla etrafınızı saran Semt Bahçekent, sizi her mevsimi ayrı güzellikler eşliğinde yaşamaya çağırıyor.
Spor alanında sağlıklı bir yaşama kavuşacağınız, çocuk oyun alanında neşeli anılar biriktireceğiniz bu büyük projede keyif ve huzurunuz da unutulmadı. İster Ihlamur, Gülibrişim, Sedir ve Çınar ağaçlarının gölgesinde dinlenerek mis kokulu bir nefes alın; ister süs havuzlarının, göletin veya pergola altı dinlenme alanının keyfini çıkarın.
Semt Bahçekent, kamelya ve manolya çiçekleriyle süslü cennet gibi doğasıyla hayatınızın her dakikasına yenilik ve tazelik katacak.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme