FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM

YEPYENİ BİR
SEMT DOĞUYOR!

Semt Bahçekent, İstanbul’un gelişen yüzü ve yatırımın yeni gözdesi Bahçekent’te yer alıyor. Yeni projelerle hızla gelişen Bahçekent; Bahçeşehir’e komşu konumu, TEM Otoyolu, mevcut Atatürk Havalimanı yerine yapılacak Millet Parkı, İstanbul Havalimanı ve 3. Çevreyolu bağlantı yollarına yakınlığı, Hoşdere Millet Bahçesi’ne komşu konumu sayesinde şehri ve doğayı yaşamınızın merkezine taşıyor. Bu büyük projede yaşarken şehrin her noktasına kolayca ulaşabilir, şehrin içinde gürültüsüz ve huzurlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Çünkü Semt Bahçekent, İstanbul Havalimanı ile dünyaya, bağlantı yolları ile İstanbul’a, 141.939,50 m²lik şehir parkına komşu konumuyla da ferah bir yaşama kapı açıyor.

ŞEHRİN YENİ ÇEKİM
MERKEZİ OLMAYA ADAY

Emlak Konut öncülüğünde merkezine yemyeşil doğasıyla Hoşdere Millet Bahçesi’ni alarak, planlı ve hızla gelişen Bahçekent; sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezi, günlük tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ticari alanları gibi sosyal imkanları içermesinin yanı sıra, çeşitli toplu ulaşım seçenekleri ile şehrin yeni çekim merkezi olmaya aday. Yapımı süren ve Mecidiyeköy - Esenyurt arasını 26 dk’ya indirecek olan Mecidiyeköy - Mahmutbey Esenyurt metrosuna yakın konumuyla dikkat çeken Semt Bahçekent, trafiksiz Anadolu Yakası’na geçişi sağlayacak olan ve yapımı planlanan Halkalı - Marmaray yüksek hızlı tren hattının Esenyurt durağına da çok yakın konumda.

HEP YENİ BİR KAZANÇ!

Ataşehir ve Kayaşehir bölgeleri gibi uydu kent olmaya aday, Hoşdere bölgesinde yer alan Semt Bahçekent’in sunduğu fırsatlarla yaşamınız değer kazanarak yükseliyor! Emlak Konut güvencesi ve Sur Yapı kalitesiyle yükselecek olan Semt Bahçekent, planlı ve hızlı gelişen bir bölgede yer alıyor. Tüm şehre ulaşım kolaylığıyla yatırımınızı hızla kazanca çeviriyor. Doğal güzelliklerin yer aldığı şehir parkına yakınlığının yanı sıra eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yatırımınıza her açıdan değer katıyor. Siz de Semt Bahçekent’li olun, ferah bir yaşama sağlam bir yatırımla başlayın.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme