FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM

KONSEPT

YEŞİLİN HER TONUNU BARINDIRAN
HUZURLU BİR ORTAM

Semt Bahçekent; mimarisi, sosyal tesisleri, peyzaj alanları, oyun alanları ve mağazalarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve ferah bir yaşam sunmak için estetik ve kullanışlılığı düşünülerek tasarlandı.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

LOKASYON

YEPYENİ BİR
SEMT DOĞUYOR!

Semt Bahçekent, İstanbul’un gelişen yüzü ve yatırımın yeni gözdesi Bahçekent’te yer alıyor. Yeni projelerle hızla gelişen Bahçekent; Bahçeşehir’e komşu konumu, TEM Otoyolu, mevcut Atatürk Havalimanı yerine yapılacak Millet Parkı, İstanbul Havalimanı ve 3. Çevreyolu bağlantı yollarına yakınlığı, Hoşdere Millet Bahçesi’ne komşu konumu sayesinde şehri ve doğayı yaşamınızın merkezine taşıyor.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

SOSYAL YAŞAM

YEPYENİ DOSTLUKLAR, KOMŞULUKLAR!

Komşuluk ilişkilerini, samimiyeti, bir kahvenin 40 yıllık hatırını tekrar yaşayacağınız Semt Bahçekent’te yeşilin her tonu ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor. En ince detayına kadar planlanan Semt Bahçekent; 669 konut, keyifli alışveriş yapacağınız 26 ticari alan, suyun huzur verici etkisinin kullanıldığı keyifli vakit geçireceğiniz yemyeşil bir peyzaj ve şehrin oksijen deposu olmaya aday büyük şehir parkı Hoşdere Millet Bahçesi’nin etkileyici doğasına yakınlığıyla adına yakışır bir proje. Ayrıca dolu dolu vakit geçireceğiniz sosyal tesisleri, kolayca kullanacağınız kapalı otoparkı ile her gününüzü mutlulukla geçirmenizi sağlıyor.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme